1397/11/27
میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود. میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه ان...

 جلسه هماهنگی و توجیهی معاونین برنامه ریزی فرمانداری های استان خوزستان به ریاست مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان برگزار شد. در این جلسه مهدی مکارمی مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان با تاکید بر ضرورت توجه به منشور حقوق شهروندی دولت، اظهار کرد: هدف از ایجاد میز خدمت در سازمانها و دستگاهها تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مردم و حفظ کرامت و تکریم...

ادامه مطلب
جلسه طرح استقرار میز خدمت استانداری برگزار گردید. جلسه طرح استقرار میز خدمت استانداری برگز...

 جلسه طرح استقرار میز خدمت استانداری با حضور نمایندگان میز خدمت در دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در روز سه شنبه مورخ 97/11/9 برگزار گردید.

ادامه مطلب
برگزاری جلسه برنامه های اجرای اصلاح نظام اداری در دفتر برنامه ریزی برگزاری جلسه برنامه های اجرای اصلاح نظام...

 جلسه ای در روز دوشنبه مورخ 97/11/8 درخصوص برنامه های اجرای اصلاح نظام اداری با حضور مدیر کل اداری مالی و مدیر دفتر فن آوری اطلاعات در دفتر برنامه ریزی،نوسازی و تحول اداری برگزار گردید.

ادامه مطلب
جلسه آموزشی آشنایی با مقررات شهرداری ها برگزار شد. جلسه آموزشی آشنایی با مقررات شهرداری ها ...

 جلسه آشنایی با مقررات شهرداری ها و قوانین جاری با مدیریت اداره کل بازرسی، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی و دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری برگزار شد.   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سه شنبه ۹ بهمن ماه با درخواست اداره کل بازرسی، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی  و اداره کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری جلسه آموزشی آشنایی با مقررات شهرد...

ادامه مطلب
مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان آغاجاری با حضور مدیران کل استانداری و استان برگزار شد مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان آغاجا...

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری آیین اختتامیه هفته فرهنگی چهارشنبه 3 بهمن 97 با حضور فرماندار و جمعی از مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی استان خوزستان، مدیران شهرستانی،چهره های هنری و شهروندان علاقمند به هنر در سالن سینما ارشاد اسلامی آغاجاری برگزار شد. فرماندار آغاجاری و مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در این آیین مطالبی در خصوص فرهنگ و هن...

ادامه مطلب
جلسه پیگیری اجرای طرح های اصلاح نظام اداری جلسه پیگیری اجرای طرح های اصلاح نظام ادا...

 جلسه ای با موضوع پیگیری اجرای طرح های اصلاح نظام اداری، در دفتر مدیریت برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری، با حضور مدیر دفتر فن آوری اطلاعات و شبکه دولت و نماینده اداره کل اداری و مالی برگزار گردید.

ادامه مطلب
انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و ...

 ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حکمی ولی یوسفی را به عنوان معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب کرد. در این حکم آمده است: جناب آقای ولی یوسفی سلام علیکم با عنایت به تعهد و شایستگی جنابعالی و پیشنهاد مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری به موجب این حکم به عنوان معاون برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری منصوب می ش...

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی نرم افزار یکپارچه پارسیان در سالن جلسات هاشمی برگزار شد. کارگاه آموزشی نرم افزار یکپارچه پارسیان ...

 کارگاه آموزشی نحوه کار با نرم افزار یکپارچه درخواست خرید کالا و خدمات و امور پرسنلی با حضور پرسنل، معاونین مدیران کل ستادی استانداری، مدرس و نماینده شرکت پارسیان در سالن جلسات شهید هاشمی در تاریخ 30/10/97 برگزار شد.

ادامه مطلب
نشست مشترک مرکز مطالعات وزارت کشور و مدیران کل دفاتر نوسازی و مسئولان آموزش و پژوهش استانداریها - 30 دی 97 نشست مشترک مرکز مطالعات وزارت کشور و مدی...

 درخشه رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور در اولین گردهمایی مدیران کل برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری ها عنوان کرد: تحول اساسی در حوزه آموزش کارکنان ستاد و صف وزارت کشور/ آموزش کارکنان در معرض انتخاب برای پستهای مدیریتی، مکتوب کردن تجربیات مدیران با سابقه و برگزاری آزمون های علمی برای فرمانداران سیاست فعلی وزارت کشور انتخاب مدیران براساس شایسته سالاری است و محور این شایس...

ادامه مطلب
دومین دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونین فرماندار دومین دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونی...

 دومین دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونین فرماندار در روز یکشنبه 16/10/97 با حضور بخشداران محترم و معاونین محترم فرماندار برگزار گردید. در این جلسه معاون مدیر کل انتظامی مرزی و کارشناس خبره حوزه سیاسی، مسایل و موارد مربوطه را ارائه نمودند. در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.

ادامه مطلب
توقف
اخبار دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
تاریخ: 1397/11/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 10 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود.

میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود.

 جلسه هماهنگی و توجیهی معاونین برنامه ریزی فرمانداری های استان خوزستان به ریاست مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان برگزار شد.

در این جلسه مهدی مکارمی مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان با تاکید بر ضرورت توجه به منشور حقوق شهروندی دولت، اظهار کرد: هدف از ایجاد میز خدمت در سازمانها و دستگاهها تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مردم و حفظ کرامت و تکریم ارباب رجوع است.

مکارمی گفت: ضرورت دارد فرآیندهای ارائه خدمات در سازمانها بصورت روشن و شفاف در اختیار مردم قرار داده شود و به نحو مناسبی نسبت به ارائه خدمات به آنان اقدام شود.

وی افزود: در فازهای بعدی الکترونیک نمودن خدمات و پاسخگویی به ارباب رجوع در استانداری صورت خواهد گرفت و برخی فرآیندهای تخصصی استانداری بصورت الکترونیک ارائه خواهند شد.

مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان ادامه داد: عملکرد میز خدمت فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی در شهرستانها مورد ارزیابی و پایش قرار خواهد گرفت.

مکارمی تاکید کرد: با اجرای طرح میز خدمت، از این پس یکی از ملاک های مهم ارزیابی فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی در استان، رضایتمندی مردم در این زمینه خواهد بود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: شاخص های عمومی و تخصصی ارزیابی فعالیت فرمانداری های استان در دست تهیه و تدوین است که پس از ابلاغ این ارزیابی ها بصورت ماهانه با نظر واحدهای تخصصی ستاد استانداری صورت خواهد گرفت.

مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان همچنین توضیحاتی درباره برنامه های دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری برای اصلاح و و نوسازی فرآیندهای کاری در استانداری و همچنین ساماندهی امورات اداری و توسعه منابع انسانی ارائه نمود.

گفتنی است، در این جلسه معاونین فرمانداران استان نقطه نظرات خود در اجرای طرح های تکریم ارباب رجوع و میز خدمت ارائه کردند.

کد: 49070
نویسنده خبر: اپراتور دفتر تحول
 
تصاویر مرتبط
  • میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود.
  • میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود.
  • میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود.
  • میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود.

           مهدی مکارمی(مدیرکل) 

پیوندها
ریاست جمهوری
وزارت كشور
سازمان اداري و استخدامي كشور
درگاه ملي ايران
سامانه  مديريت اطلاعات تحقيقاتي سمات ملي