1397/11/27
میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه اندازی می شود. میز خدمت استانداری و فرمانداری ها راه ان...

 جلسه هماهنگی و توجیهی معاونین برنامه ریزی فرمانداری های استان خوزستان به ریاست مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان برگزار شد. در این جلسه مهدی مکارمی مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان با تاکید بر ضرورت توجه به منشور حقوق شهروندی دولت، اظهار کرد: هدف از ایجاد میز خدمت در سازمانها و دستگاهها تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مردم و حفظ کرامت و تکریم...

ادامه مطلب
جلسه طرح استقرار میز خدمت استانداری برگزار گردید. جلسه طرح استقرار میز خدمت استانداری برگز...

 جلسه طرح استقرار میز خدمت استانداری با حضور نمایندگان میز خدمت در دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در روز سه شنبه مورخ 97/11/9 برگزار گردید.

ادامه مطلب
برگزاری جلسه برنامه های اجرای اصلاح نظام اداری در دفتر برنامه ریزی برگزاری جلسه برنامه های اجرای اصلاح نظام...

 جلسه ای در روز دوشنبه مورخ 97/11/8 درخصوص برنامه های اجرای اصلاح نظام اداری با حضور مدیر کل اداری مالی و مدیر دفتر فن آوری اطلاعات در دفتر برنامه ریزی،نوسازی و تحول اداری برگزار گردید.

ادامه مطلب
جلسه آموزشی آشنایی با مقررات شهرداری ها برگزار شد. جلسه آموزشی آشنایی با مقررات شهرداری ها ...

 جلسه آشنایی با مقررات شهرداری ها و قوانین جاری با مدیریت اداره کل بازرسی، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی و دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری برگزار شد.   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سه شنبه ۹ بهمن ماه با درخواست اداره کل بازرسی، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی  و اداره کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری جلسه آموزشی آشنایی با مقررات شهرد...

ادامه مطلب
مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان آغاجاری با حضور مدیران کل استانداری و استان برگزار شد مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهرستان آغاجا...

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری آیین اختتامیه هفته فرهنگی چهارشنبه 3 بهمن 97 با حضور فرماندار و جمعی از مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی استان خوزستان، مدیران شهرستانی،چهره های هنری و شهروندان علاقمند به هنر در سالن سینما ارشاد اسلامی آغاجاری برگزار شد. فرماندار آغاجاری و مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در این آیین مطالبی در خصوص فرهنگ و هن...

ادامه مطلب
جلسه پیگیری اجرای طرح های اصلاح نظام اداری جلسه پیگیری اجرای طرح های اصلاح نظام ادا...

 جلسه ای با موضوع پیگیری اجرای طرح های اصلاح نظام اداری، در دفتر مدیریت برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری، با حضور مدیر دفتر فن آوری اطلاعات و شبکه دولت و نماینده اداره کل اداری و مالی برگزار گردید.

ادامه مطلب
انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و ...

 ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حکمی ولی یوسفی را به عنوان معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب کرد. در این حکم آمده است: جناب آقای ولی یوسفی سلام علیکم با عنایت به تعهد و شایستگی جنابعالی و پیشنهاد مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری به موجب این حکم به عنوان معاون برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری منصوب می ش...

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی نرم افزار یکپارچه پارسیان در سالن جلسات هاشمی برگزار شد. کارگاه آموزشی نرم افزار یکپارچه پارسیان ...

 کارگاه آموزشی نحوه کار با نرم افزار یکپارچه درخواست خرید کالا و خدمات و امور پرسنلی با حضور پرسنل، معاونین مدیران کل ستادی استانداری، مدرس و نماینده شرکت پارسیان در سالن جلسات شهید هاشمی در تاریخ 30/10/97 برگزار شد.

ادامه مطلب
نشست مشترک مرکز مطالعات وزارت کشور و مدیران کل دفاتر نوسازی و مسئولان آموزش و پژوهش استانداریها - 30 دی 97 نشست مشترک مرکز مطالعات وزارت کشور و مدی...

 درخشه رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور در اولین گردهمایی مدیران کل برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری ها عنوان کرد: تحول اساسی در حوزه آموزش کارکنان ستاد و صف وزارت کشور/ آموزش کارکنان در معرض انتخاب برای پستهای مدیریتی، مکتوب کردن تجربیات مدیران با سابقه و برگزاری آزمون های علمی برای فرمانداران سیاست فعلی وزارت کشور انتخاب مدیران براساس شایسته سالاری است و محور این شایس...

ادامه مطلب
دومین دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونین فرماندار دومین دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونی...

 دومین دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونین فرماندار در روز یکشنبه 16/10/97 با حضور بخشداران محترم و معاونین محترم فرماندار برگزار گردید. در این جلسه معاون مدیر کل انتظامی مرزی و کارشناس خبره حوزه سیاسی، مسایل و موارد مربوطه را ارائه نمودند. در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.

ادامه مطلب
توقف
اخبار دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
انتصاب معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری
انتصاب معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری
  به پیشنهاد مهدی مکارمی سرپرست دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری فریده مراد حسینی طی حکمی از سوی استاندار خوزستان به عنوان معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی،...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/01        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
مدیر کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران شرکت نمودند.
مدیر کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران شرکت نمودند.
 مدیر کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران شرکت نمودند. آقای مکارمی ضمن حضور در این جشنواره که در محل سالن اجلاس سران تهران و ...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/28        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری به همراه فرماندار باغملک از پروژه ها و فعالیتهای فرمانداری شهرستان باغملک بازدید نمودند.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری به همراه فرماندار باغملک از پروژه ها و فعالیتهای فرمان...
 مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری به همراه فرماندار باغملک از پروژه ها و فعالیتهای فرمانداری شهرستان باغملک بازدید نمودند. آقای مکارمی در حاشیه این بازدیدها...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/28        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری عنوان نمود؛ ضرورت اهتمام جدی فرمانداران استان به امرآموزش
مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری عنوان نمود؛ ضرورت اهتمام جدی فرمانداران استان به ا...
     دوره آموزشی ویژ...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/20        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
جلسه توجیهی آموزشی جهت اجرای پروژه احصا ، استاندارسازی و مهندسی مجدد فرایندها برگزارشد.
جلسه توجیهی آموزشی جهت اجرای پروژه احصا ، استاندارسازی و مهندسی مجدد فرایندها برگزارشد.
    به منظور ایجاد هماهنگی و آموزش رابطین اداره کل و دفاتر استانداری جهت اجرای پروژه احصا،استاندارسازی و مهندسی مجدد فرایندها جلسه ای توجیهی آموزشی با حضور ...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/13        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
دوره آموزشی ویژه بخشداران و کارشناسان ستاد استانداری و فرمانداری های تابعه برگزارشد.
دوره آموزشی ویژه بخشداران و کارشناسان ستاد استانداری و فرمانداری های تابعه برگزارشد.
  اولین جلسه آموزشی ویژه بخشداران و کارشناسان استانداری با عنوان شرح وظایف واحدهای مختلف وزارت کشور درتاریخ 97/9/7 در سالن جلسات شهید رجایی استانداری خوزستان برگزارشد. ...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/13        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
سرپرست دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری: یکی از مسئولیت های اجتماعی مهم صنایع آلاینده، سرمایه گذاری در حوزه پژوهش است
سرپرست دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری: یکی از مسئولیت های اجتماعی مهم صنایع آلاینده...
 نشست خبری مسئولان ستاد استانی برگزاری هفته پژوهش و فناوری برگزار شد.  مهدی مکارمی سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول  اداری استانداری خوزستان در این جلسه ...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/13        توسط: اپراتور دفتر تحول    نظرات: 0
صفحه 3 از 3اولين   قبلي   1  2  [3]  بعدي   آخرين   

           مهدی مکارمی(مدیرکل) 

پیوندها
ریاست جمهوری
وزارت كشور
سازمان اداري و استخدامي كشور
درگاه ملي ايران
سامانه  مديريت اطلاعات تحقيقاتي سمات ملي